• 01

  Уникатен дизајн

  Имаме можност да реализираме секакви креативни и високотехнолошки дизајнирани столици.

 • 02

  Квалитетна постпродажба

  Нашата фабрика има капацитет да обезбеди навремена испорака и гаранција по продажбата.

 • 03

  Гаранција на производот

  Сите производи строго се во согласност со американските стандарди за тестирање ANSI/BIFMA5.1 и европските EN1335.

 • Подигнете го вашето искуство во јадењето со совршената трпезариска столица

  Вистинските трпезариски столчиња можат да ја направат разликата кога станува збор за создавање стилски и удобен простор за јадење.Без разлика дали организирате вечера или уживате во секојдневен оброк со семејството, вистинските столчиња можат да го подобрат целото јадење.Доколку сте во...

 • Врвна удобност: Лежечка софа со масажа на цело тело и лумбално загревање

  Дали сте уморни од враќањето дома по напорниот ден и да се чувствувате физички напнати?Дали сакате да можете да се опуштите и да се опуштите во удобноста на вашиот дом?Софата со шезлонг со масажа на цело тело и лумбално загревање е совршен избор за вас.Дизајниран да ви обезбеди...

 • Подигнете го вашиот дом декор со стилски столчиња

  Дали сакате да додадете допир на софистицираност и стил во вашиот животен простор?Не гледајте подалеку од оваа разноврсна и шик столица.Не само што ова парче мебел служи како функционална опција за седење, туку служи и како карактеристика што ја подобрува целокупната...

 • Создадете го врвното поставување на WFH со совршеното столче за домашна канцеларија

  Работењето од дома стана ново нормално за многу луѓе, а создавањето удобен и продуктивен домашен канцелариски простор е од клучно значење за успехот.Една од најважните компоненти на поставувањето на домашната канцеларија е десниот стол.Еден добар домашен канцелариски стол може да има значајно...

 • Дише и удобно: предности на мрежести столчиња

  При изборот на вистинскиот стол за вашата канцеларија или домашен работен простор, клучот е да се најде рамнотежа помеѓу удобноста и поддршката.Мрежести столици се популарен избор за многу луѓе кои бараат совршен стол.Мрежести столчиња се познати по нивниот дишечки и удобен дизајн, макин...

ЗА НАС

Посветен на производството на столици во текот на две децении, Wyida сè уште ја има на ум мисијата „да го направи првокласниот стол во светот“ од своето основање.Со цел да ги обезбеди најдобро одговараните столчиња за работниците во различни работни простори, Wyida, со голем број индустриски патенти, ја предводи иновацијата и развојот на технологијата за вртливи столчиња.По децении навлегување и копање, Wyida ја прошири деловната категорија, покривајќи седишта за дом и канцеларија, мебел за дневна и трпезарија и друг внатрешен мебел.

 • Производствен капацитет 180.000 единици

  Продадени се 48.000 единици

  Производствен капацитет 180.000 единици

 • 25 дена

  Време на нарачка

  25 дена

 • 8-10 дена

  Приспособен циклус на заштита од боја

  8-10 дена