• 01

  Dizajn unik

  Ne kemi aftësinë për të realizuar të gjitha llojet e karrigeve kreative dhe të dizajnuara me teknologji të lartë.

 • 02

  Pas shitjes cilësore

  Fabrika jonë ka kapacitetin për të siguruar dorëzim në kohë dhe garanci pas shitjes.

 • 03

  Garancia e produktit

  Të gjitha produktet përputhen rreptësisht me standardet e testimit të SHBA ANSI/BIFMA5.1 dhe evropiane EN1335.

 • Krijoni një kënd komod leximi me karrigen e përsosur me theks

  Një nga elementët më të rëndësishëm që duhet marrë parasysh kur krijoni një kënd komod leximi është karrigia e përsosur me theks.Një karrige deklarate jo vetëm që i shton stil dhe karakter një hapësire, por gjithashtu ofron rehati dhe mbështetje në mënyrë që të mund të zhyteni plotësisht në përvojën tuaj të leximit...

 • Udhëzuesi përfundimtar për zgjedhjen e karriges perfekte të lojërave: Përmirësoni përvojën tuaj të lojërave

  Kur bëhet fjalë për përvoja gjithëpërfshirëse të lojërave, pajisja e duhur mund të bëjë një botë ndryshimi.Një element i rëndësishëm që shpesh anashkalohet është karrigia e lojërave.Një karrige e mirë për lojëra jo vetëm që ofron rehati, por gjithashtu mbështet qëndrimin e duhur, duke ju lejuar të f...

 • Transformoni dhomën tuaj të ndenjes me një divan luksoz mbështetës

  Dhoma e ndenjes shpesh konsiderohet zemra e shtëpisë, një vend ku familja dhe miqtë mblidhen për t'u çlodhur dhe për të kaluar kohë cilësore së bashku.Një nga faktorët kryesorë në krijimin e një hapësire jetese komode dhe tërheqëse është zgjedhja e mobiljeve të duhura dhe një strehë luksoze...

 • Si mund të rrisin produktivitetin tuaj karriget me rrjetë

  Në botën e sotme me ritme të shpejta, një karrige e rehatshme dhe ergonomike është thelbësore për të qenë produktiv.Për rehati dhe funksionalitet, asgjë nuk mundet më shumë se një karrige rrjetë.Karriget me rrjetë janë bërë gjithnjë e më të njohura vitet e fundit për shkak të përfitimeve dhe veçorive të tyre të shumta që mund të...

 • Si të zgjidhni karrigen e duhur të zyrës: karakteristikat kryesore dhe faktorët që duhen marrë parasysh

  Karriget e zyrës janë ndoshta një nga mobiljet më të rëndësishme dhe më të përdorura në çdo hapësirë ​​pune.Pavarësisht nëse punoni nga shtëpia, drejtoni një biznes ose uleni para një kompjuteri për periudha të gjata kohore, të kesh një karrige zyre të rehatshme dhe ergonomike është thelbësore për...

PËR NE

E përkushtuar ndaj prodhimit të karrigeve gjatë dy dekadave, Wyida ende mban në mendje misionin e "bërjes së karriges së klasit të parë në botë" që nga themelimi i saj.Duke synuar të sigurojë karriget më të përshtatshme për punëtorët në hapësira të ndryshme pune, Wyida, me një numër patentash të industrisë, ka udhëhequr inovacionin dhe zhvillimin e teknologjisë së karrigeve rrotulluese.Pas dekadash depërtimi dhe gërmimi, Wyida ka zgjeruar kategorinë e biznesit, duke mbuluar ndenjëset e shtëpisë dhe zyrës, mobiljet e dhomës së ndenjes dhe ngrënies dhe mobilje të tjera të brendshme.

 • Kapaciteti prodhues 180,000 njësi

  48,000 njësi të shitura

  Kapaciteti prodhues 180,000 njësi

 • 25 ditë

  Orari i dërgimit të porosisë

  25 ditë

 • 8-10 ditë

  Cikli i personalizuar i korrigjimit të ngjyrave

  8-10 ditë